NILS ESSEN. OLIE PÅ PANEL, signeret.

4393032. NILS ESSEN. OLIE PÅ PANEL, signeret.

Billedmål 38 x 59,5 cm.
Rammemål 40 x 61,5 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 38 x 59,5 cm.
Rammemål 40 x 61,5 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 266