TIDLIG 20. ÅRHUNDREDE TAPESTRY BRANDSKÆRM.

4392945. TIDLIG 20. ÅRHUNDREDE TAPESTRY BRANDSKÆRM.

Brandskærm af mahogni, indsat i tidigt 1900-tal, delvis fineret, H. 113cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 115