BORD MED GLASPLADE, ART DECO.

BORD MED GLASPLADE, ART DECO.
4392926. BORD MED GLASPLADE, ART DECO.

Højde 52cm.
Diameter 80 cm.

Brug og overfladeslid, finérslid, ridser, mærker. Glasplade med slagskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 52cm.
Diameter 80 cm.

Antal besøg: 1.062