RING, Platin, Brilliant diamanter 0,85 ct.

4392799. RING, Platin, Brilliant diamanter 0,85 ct.

Ring i platin med briljantslebne diamanter i alt ca. 0,85 ct
Farve: W
Klarhed: VS-SI
Stemplet 950, GHA
Ringstørrelse 16,5 mm
Vægt 4,59 gram.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farve: W
Klarhed: VS-SI
Stemplet 950, GHA
Ringstørrelse 16,5 mm
Vægt 4,59 gram.

Mindre slitage.

Antal besøg: 416