MEYER-OPTISK GORLITZ. MÅLSÆTNING. „ORESTOR“ OG „TELEMEGOR“. TO DELE.

4392796. MEYER-OPTISK GORLITZ. MÅLSÆTNING. „ORESTOR“ OG „TELEMEGOR“. TO DELE.

Orestor, 2.8/135, serienummer: 5079998, længde: 9,4 cm.
Telemegor, 4.5/300, serienummer: 3111622, længde: 22,5 cm.
Med originale kartoner.

Brugsslitage. Patina. Orestor med små ridser og muligvis med fugtdefekt. Papkasser med slid. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med originale kartoner.

Antal besøg: 534