Orestor, 2.8/135, serienummer: 5079998, længde: 9,4 cm.
Telemegor, 4.5/300, serienummer: 3111622, længde: 22,5 cm.
Med originale kartoner.
Brugsslitage. Patina. Orestor med små ridser og muligvis med fugtdefekt. Papkasser med slid. Der ydes ingen funktionel garanti.