SPISEBORD, teak, Danmark, 1960'erne.

4392780. SPISEBORD, teak, Danmark, 1960'erne.

Længde ca. 144 cm. Dybde ca. 83 cm. Højde ca. 72,5 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser og pletter.
Retouchering og finerskader. Sandsynligvis ikke originale knogler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 708