HÅNDLAVET TÆPPE, BUCHARA STIL.

4392735. HÅNDLAVET TÆPPE, BUCHARA STIL.

Signeret.
Længde: ca. 233cm.
Bredde: ca. 173 cm.

Brugsslitage, pletter, langside med mindre slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Længde: ca. 233cm.
Bredde: ca. 173 cm.

Antal besøg: 489