TOR BJURSTRÖM. Landskaber.

TOR BJURSTRÖM. Landskaber.
4392505. TOR BJURSTRÖM. Landskaber.

Olie på lærred, signeret. Dimensioner 41x33 cm (52,5x44 cm).

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Tor Bjurström (1888–1966)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farvetab.

Kunstner/designer

Tor Bjurström (1888–1966)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 774