FABIAN LUNDQVIST. litografi, ballerina.

4392322. FABIAN LUNDQVIST. litografi, ballerina.

Signeret og dateret 1958, eksempeltryk.
Rammemål 44x24cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Fabian Lundqvist (1913–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 44x24cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Fabian Lundqvist (1913–1989)

Antal besøg: 229