JOSÉ LIARD, litografi, komposition.

4392222. JOSÉ LIARD, litografi, komposition.

Signeret og dateret 1981 og nummereret 70/200.
Rammemål 47x59cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 47x59cm.

God stand.

Antal besøg: 244