IKON, malet på træ, signeret & dateret.

4392041. IKON, malet på træ, signeret & dateret.

Signeret, Myllyjärvi 1971.
Dimensioner: 30 x 24 cm.

Mindre gnidning på billedoverfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, Myllyjärvi 1971.
Dimensioner: 30 x 24 cm.

Antal besøg: 169