OLLE BONNIER (1925-2016). „Nebula“, farvelitografi.

4391985. OLLE BONNIER (1925-2016). „Nebula“, farvelitografi.

Signeret O Bonnier, EA, billedmål ca. 202x5, karmmål 213x15 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 277