FLORETTER, 2 stk. Øvelseskanoner, 20. årh.

4391787. FLORETTER, 2 stk. Øvelseskanoner, 20. årh.

Dimensioner: 106,5 cm.

Brug og aldersslid, frontstødknap mangler på et våben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 106,5 cm.

Antal besøg: 110