RING, K18 hvidguld med syntetisk sten.

4391770. RING, K18 hvidguld med syntetisk sten.

Vægt i alt ca. 4,4 gram.
Diameter ca. 17 mm.
Stemplet 750.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt i alt ca. 4,4 gram.
Diameter ca. 17 mm.
Stemplet 750.

Brugsslitage.

Antal besøg: 308