RING, med stor halvædelsten, 18K guld.

4391715. RING, med stor halvædelsten, 18K guld.

Ringstørrelse ca. 17 mm.
Vægt i alt ca. 2,5 gram.
Stemplet med kattefod.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringstørrelse ca. 17 mm.
Vægt i alt ca. 2,5 gram.
Stemplet med kattefod.

Brugsslitage.

Antal besøg: 440