HUGO ZUHR. Farvelitografi.

HUGO ZUHR. Farvelitografi.
4391394. HUGO ZUHR. Farvelitografi.

Kystlandskaber. Signeret og nummereret Prøveudskrift
38x55 cm. Samlede dimensioner 55x71 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Hugo Zuhr (1895–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Hugo Zuhr (1895–1971)

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
02
Antal besøg: 127