RING, med rygepose, sterlingsølv signeret AV.

4391363. RING, med rygepose, sterlingsølv signeret AV.

Vægt 12,9 gram, bredde 17,5 mm størrelse ca. 18.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 246