BLOMSTERBORD, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

439131. BLOMSTERBORD, træ, anden halvdel af det 20. århundrede.

Cirkulær på tre lige ben. Med en underliggende hylde.
Højde 75 cm.
Diameter 35 cm.

Brugsslitage, skader, reparationer, mærker, skive solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm.
Diameter 35 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 572