Stole, 6 stk bambus og rattan, Stübert Collection, Danmark.

4391307. Stole, 6 stk bambus og rattan, Stübert Collection, Danmark.

ca. 44 x 46 cm, 108 cm høj
sædehøjde 46 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 44 x 46 cm, 108 cm høj
sædehøjde 46 cm.

Antal besøg: 206