BRÄNNVINSSKAPPER, allmoge, dateret 1836.

4391281. BRÄNNVINSSKAPPER, allmoge, dateret 1836.

Skjult boks.
50x26cm, højde 55cm.

Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skjult boks.
50x26cm, højde 55cm.

Brug/aldersslitage.

Antal besøg: 545