ALEX DE ANDREIS (1871-1939). Musketerer.

4391259. ALEX DE ANDREIS (1871-1939). Musketerer.

Olie på lærred
Signeret
55x38 cm.

Vintage ramme i gyldent træ og stucco. Lærredet er i ejerens hus i Barcelona. I tilfælde af salg skal køberen hente det direkte fra gulvet, hvor det er placeret.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
55x38 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Fuera de las instalaciones de Balclis
Antal besøg: 454