4391258. AGUSTÍN SALINAS. Torero spiller guitar.
Olie på lærred
Signeret
42x29 cm.
Vintage ramme i gyldent træ og stucco. Lærredet er i ejerens hus i Barcelona. I tilfælde af salg skal køberen hente det direkte fra gulvet, hvor det er placeret.