SYSKRIN, på benstativ, dateret 1932, samt diverse sytilbehør.

4391120. SYSKRIN, på benstativ, dateret 1932, samt diverse sytilbehør.

Højde ca. 57 cm
Bredde ca. 49 cm
Dybde ca. 38 cm.

ridser, slid, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 57 cm
Bredde ca. 49 cm
Dybde ca. 38 cm.

ridser, slid, mærker.

Antal besøg: 192