URBAN EKSTROM. litografi.

URBAN EKSTROM. litografi.
4391061. URBAN EKSTROM. litografi.

Tria (portrætteret af Olle Hamngren), sined, dateret 1981,
32x24 cm,
52x42 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

32x24 cm,
52x42 cm.

Antal besøg: 106