NIELSEN BALL. Træsnit.

NIELSEN BALL. Træsnit.
4391058. NIELSEN BALL. Træsnit.

Figurscene, monogram signeret og dateret -79.
Indvendige mål 19,5x18,5 cm.
Billedramme 40,5x50,5 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indvendige mål 19,5x18,5 cm.
Billedramme 40,5x50,5 cm.

Mindre overfladeslid.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 293