Kommode MED SPEJLTOP. hvidkalket, nyrenæssance.

439105. Kommode MED SPEJLTOP. hvidkalket, nyrenæssance.

Senere maleri, længde 94, bredde 51, højde 183 cm.

Brugsslitage, revne og maske tunge.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 786