OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

4391044. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel.

Varberg Fæstning. Signeret E. Jacobsson og dateret 1947.
59x87 cm
72x100 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

59x87 cm
72x100 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 195