LOMMEUR, 3 stk, inklusive sølv, 1900-tallet.

439104. LOMMEUR, 3 stk, inklusive sølv, 1900-tallet.

Lommeur, guld dobbelt, Lanco, diameter 4,7 cm Lommeur, sølv, diameter 3,7 cm Lommeur, sølv, diameter 4,8 cm.

Brugsslitage- hårdt Brugsslitage Et glas mangler, hænderne løse Ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.110