PIEDESTAL, marmor og forgyldt træ, 20. århundrede.

439103. PIEDESTAL, marmor og forgyldt træ, 20. århundrede.

Højde 65 cm.

Før forsvinden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 65 cm.

Før forsvinden.

Antal besøg: 444