DUKKEHUS, med tilbehør, Lundby.

4390750. DUKKEHUS, med tilbehør, Lundby.

To-delt. Med dukker og indretning.

Bredde ca. 70 cm. Dybde ca. 26,5 cm. Højde ca. 63 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 701