OTTEKANTET SIN. Sølv, vægt ca. 108 gram.

4390481. OTTEKANTET SIN. Sølv, vægt ca. 108 gram.

Ustemplet sølv.
Højde ca. 4 cm
Ca. 6,5x6,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ustemplet sølv.
Højde ca. 4 cm
Ca. 6,5x6,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 502