Dækbord, 3 stykker, eg, 20. århundrede.

4390399. Dækbord, 3 stykker, eg, 20. århundrede.

Treddelt dækbord
Hovedbor med længde 60, bredde 49, højde 51 cm.

Mærker og ridser vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Treddelt dækbord

Mærker og ridser vises.

Antal besøg: 231