SILVERFOX PELSVEST, mellem/stor.

4390350. SILVERFOX PELSVEST, mellem/stor.

Mellemstor.

Brugsslitage, let solrigt i den indvendige åbning.
Ærmer har eksisteret, men mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mellemstor.

Antal besøg: 450