En Chesterfield model sofa, det 20. århundrede.

4390260. En Chesterfield model sofa, det 20. århundrede.

Tresits. Polstret i læder. Syltede. Opløs plumer i siddepladser.

Bredde ca. 185 cm. Ryghøjde ca. 72 cm. Sædehøjde ca. 41 cm. Sædedybde ca. 57 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Mindre slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 756