4390229. TO FIGURER AF HESTE.
4390229. TO FIGURER AF HESTE.
En udskåret træmodel af W Nutt dateret 1978 og med titlen 'Horse Power' sammen med en harpiksfigur af en shire-hest. Største størrelse: 68cm x 18cm x 22xm.