ARTHUR BAYLIS ALLEN. INDRAMMET AKVAREL.

4390039. ARTHUR BAYLIS ALLEN. INDRAMMET AKVAREL.

Arthur Baylis Allen (1889-1940): En forgyldt indrammet akvarel af en havnescene, størrelse 58 x 48 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 157