DAVID MARSHALL. Tabletter/underlag, 8 stykker, mærket David Marshall - Disenos Sevilla, Spanien.

4390024. DAVID MARSHALL. Tabletter/underlag, 8 stykker, mærket David Marshall - Disenos Sevilla, Spanien.

Ca. 45x33 cm, messing, tin.

Ridser, mærker, en coaster mangler underside, løs slid på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 45x33 cm, messing, tin.

Antal besøg: 354