ÅKE WESTIN. „ØHAVET II“.

ÅKE WESTIN. „ØHAVET II“.
4389949. ÅKE WESTIN. „ØHAVET II“.

Litografi i farver, signeret og H.C.

38 x 55,5 cm.

Rammemål: 52 x 66 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 55,5 cm.

Rammemål: 52 x 66 cm.

Antal besøg: 214