STEFAN ANDERSSON. „Kenya 2023" fotografering.

4389763. STEFAN ANDERSSON. „Kenya 2023" fotografering.

Signeret og dateret a tergo på bagsiden 2023.billedmål 66x47, karmmål 71x51 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 322