SOLSPEJL, forgyldt træ, 20. århundrede.

438974. SOLSPEJL, forgyldt træ, 20. århundrede.

Diameter 28 cm.

Omfattende farvetab og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 28 cm.

Antal besøg: 667