LOFTSLAMPE, metal, 1970'erne.

LOFTSLAMPE, metal, 1970'erne.
438969. LOFTSLAMPE, metal, 1970'erne.

Messingfarvet med orange detaljer.
Diameter ca 30 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 30 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 554