ACKE OLDENBURG. „Tessie siddende“.

4389634. ACKE OLDENBURG. „Tessie siddende“.

Blandet teknik på lærred, 101 x 75,5 cm, inklusive ramme 103 x 78 cm. Signeret Acke O og dateret 53.

HERKOMST:
Kunstnerens ejendom.

Ridser, malingstab. Lærredet spikret i bunden og nederste kant.

Tema

Acke Oldenburg

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Kunstnerens ejendom.

Tema

Acke Oldenburg

Antal besøg: 697