ACKE OLDENBURG. „Portræt af K“.

4389445. ACKE OLDENBURG. „Portræt af K“.

Blandet teknik på papir, 55 x 69 cm, inklusive ramme 73 x 88 cm. Signeret Acke Oldenburg og dateret 1973, med dedikation Till Tessie 1973 a tergo.

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Tema

Acke Oldenburg

Få foretaget en gratis vurdering!

HERKOMST:
Fra kunstnerens ejendom.

Tema

Acke Oldenburg

Antal besøg: 330