FIGUR, terracotta, Ipsens Enke, Danmark.

4389328. FIGUR, terracotta, Ipsens Enke, Danmark.

Barn med bamse.

Bredde ca. 13 cm. Dybde ca. 11 cm. Højde ca. 30 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Afvisning af tæer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Barn med bamse.

Antal besøg: 214