GLASPLADER, 21 stk, til Laterna Magica.

4388732. GLASPLADER, 21 stk, til Laterna Magica.

Højde ca. 4 cm. Længde ca. 15-17,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Visse farvetab og lejlighedsvise chips.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 159