SPISEBORD, NC MØBLER, 1999.

SPISEBORD, NC MØBLER, 1999.
4388696. SPISEBORD, NC MØBLER, 1999.

Birk. En 50 cm indsatsplade. Længde ca 140 (total længde ca 190), bredde 100, højde 72 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 691