SØJLEBORD, 18.-20. århundrede.

4388502. SØJLEBORD, 18.-20. århundrede.

Oval bordplade i fineret ædeltræ, mahogni, med højglans poleret finish. Centralt placeret balusterformet søjle på firedelt fod med drejede ben.

Højde 73 cm 112 x 80 cm.

Mindre slitage
Skiven løs, skruer medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 73 cm 112 x 80 cm.

Mindre slitage
Skiven løs, skruer medfølger.

Antal besøg: 207