ALBERT ENGSTRÖM, bøger, „Skrifter af Albert Engström“, 15 bind.

4388468. ALBERT ENGSTRÖM, bøger, „Skrifter af Albert Engström“, 15 bind.

A.Bonniers Forlag, 1948
Læderbånd med forgyldt bagprægning
Øvre guldskæring.

Aldersslitage, ikke fuldt afsluttet.

Få foretaget en gratis vurdering!

A.Bonniers Forlag, 1948
Øvre guldskæring.

Antal besøg: 276