BOGERYLDE med UNDERSKAB, teakfiner/sort træ, 3. fjerdedel af det 20. århundrede.

438846. BOGERYLDE med UNDERSKAB, teakfiner/sort træ, 3. fjerdedel af det 20. århundrede.

Tre hylder. Underskab med fem skuffer og en låge med underliggende hylde.
Længde 95 cm.
Bredde 35 cm.
Total højde 175 cm.

Brugsslitage, mærker, pletter, finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 95 cm.
Bredde 35 cm.
Total højde 175 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 562