ULLA GÖRANSSON. SAMMENSÆTNING.

4388395. ULLA GÖRANSSON. SAMMENSÆTNING.

Olie på lærred.
Signeret.
Billeddimensioner: 79x50cm.
Rammemål: 81x53cm.

Ramme med slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret.
Billeddimensioner: 79x50cm.
Rammemål: 81x53cm.

Ramme med slid på overfladen.

Antal besøg: 287